Screw; with double fins,with flange nut; M8x30; 1.25; Head: flat
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
1103806
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1103806
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; with double fins,with flange nut; M8x30; 1.25; Head: flat
| Material | steel |
| Version | with flange nut |
| Length | 30mm |
| Thread | M8 |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 22mm |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | flat |
| Head diameter | 20mm |
| Strength class | 4.6 |