Lamp: machine light; 49W; 100°; -10÷50°C; IP67,IP69K; 7596lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110510-12
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110510-12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 49W; 100°; -10÷50°C; IP67,IP69K; 7596lm
| Mounting | holders |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1.1m |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power supply | external |
| Protection class | I |