Lamp: machine light; 7W; L: 148mm; 0.3A; 60000h; 120°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110614-01
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110614-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 7W; L: 148mm; 0.3A; 60000h; 120°; 5200-5700K
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP68 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 148mm |
| Current rating | 300mA |
| Power consumption | 7W |
| Power supply | external |