Lamp: system light; 34W; L: 1070mm; 5120lm; 50000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110914-83
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110914-83
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: system light; 34W; L: 1070mm; 5120lm; 50000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | ceiling |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP50 |
| Enclosure material | aluminium |
| Power consumption | 34W |
| Protection class | I |
| Connection | screw terminals |