Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110RCM150-12
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 110RCM150-12
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 12.5A |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Application | telecommunication |
| Output voltage | 12V |
| Efficiency | 92.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Conform to the norm | CE |