Cable tie; L: 500mm; W: 5mm; stainless steel AISI 304; 900N
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-01551
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-01551
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 500mm; W: 5mm; stainless steel AISI 304; 900N
| Operating temperature | -80...538°C |
| Version | with punch-locking mechanism |
| Length | 500mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Bundle diameter | 145mm |
| Tie strength | 900N |
| Tie material | stainless steel AISI 304 |
| Tie width | 5mm |