Cable tie; L: 290mm; W: 3.5mm; polyamide; 135N; natural; Ømax: 80mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-03569
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-03569
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 290mm; W: 3.5mm; polyamide; 135N; natural; Ømax: 80mm
| Operating temperature | -40...105°C |
| Colour | natural |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 290mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 135N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 3.5mm |
| Loop diameter max | 80mm |