Cable tie; L: 210mm; W: 4.7mm; polyamide; 355N; natural; Ømax: 55mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-05019
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-05019
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 210mm; W: 4.7mm; polyamide; 355N; natural; Ømax: 55mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Series | T |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 210mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 355N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.7mm |
| Loop diameter max | 55mm |