Cable tie; L: 300mm; W: 4.6mm; polyamide; 225N; black; Ømax: 80mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-05260
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-05260
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 300mm; W: 4.6mm; polyamide; 225N; black; Ømax: 80mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 300mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 225N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.6mm |
| Loop diameter max | 80mm |