Cable tie; L: 390mm; W: 7.6mm; polyamide; 535N; natural; Ømax: 100mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-12019
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-12019
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 390mm; W: 7.6mm; polyamide; 535N; natural; Ømax: 100mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Series | T |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 390mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 535N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 7.6mm |
| Loop diameter max | 100mm |