Cable tie
Kordarv:
1200.0
Minimum quantity:
1200.0
Tootekood:
111-12300
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-12300
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie
| Operating temperature | -40...105°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Flammability rating | UL94HB |
| Length | 230mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 535N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 12.7mm |