Cable tie
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-15050
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-15050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie
| Operating temperature | -40...105°C |
| Colour | black |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 365mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 670N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 7.6mm |
| Loop diameter max | 100mm |