Cable tie; L: 270mm; W: 4.6mm; polyamide; 225N; black; Ømax: 73mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
111-60110
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-60110
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 270mm; W: 4.6mm; polyamide; 225N; black; Ømax: 73mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 270mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 225N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.6mm |