Cable tie; L: 120mm; W: 4.8mm; polyamide; 135N; natural; Ømax: 28mm
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
111-60219
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-60219
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 120mm; W: 4.8mm; polyamide; 135N; natural; Ømax: 28mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 135N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.8mm |
| Loop diameter max | 28mm |