Cable tie; with label; L: 100mm; W: 2.3mm; polyamide; 80N; natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
111-81821
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-81821
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; with label; L: 100mm; W: 2.3mm; polyamide; 80N; natural
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Version | with label |
| Series | IT |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 100mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 80N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 2.3mm |
| Loop diameter max | 22mm |