Cable tie; L: 681mm; W: 7.9mm; acid resistant steel; 1115N
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
111-94279
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 111-94279
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 681mm; W: 7.9mm; acid resistant steel; 1115N
| Operating temperature | -80...538°C |
| Version | with ball lock |
| Length | 681mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Bundle diameter | 203mm |
| Tie strength | 1115N |
| Tie material | acid resistant steel |
| Tie width | 7.9mm |