Lamp: machine light; 4W; L: 180mm; 0.17A; 60000h; 120°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
111010-21
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 111010-21
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 4W; L: 180mm; 0.17A; 60000h; 120°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Current rating | 170mA |
| Power consumption | 4W |
| Power supply | external |