Screw; M3x30; 0.5; Head: cheese head; hex key; HEX 2,5mm; DIN 912
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1111345
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1111345
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x30; 0.5; Head: cheese head; hex key; HEX 2,5mm; DIN 912
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 30mm |
| Thread | M3 |
| Thread length | 18mm |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 912 |
| Kind of cut | imbus |
| Head height | 3mm |
| ISO standard | 4762 |
| Head diameter | 5.5mm |
| BN standard | 611 |
| PN standard | 82302 |