Screw; M4x35; 0.7; Head: cheese head; hex key; A2 stainless steel
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1111388
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1111388
Spetsifikatsioon tootele Screw; M4x35; 0.7; Head: cheese head; hex key; A2 stainless steel
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 35mm |
| Thread | M4 |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 912 |
| Kind of cut | imbus |
| Head height | 4mm |
| ISO standard | 4762 |
| Head diameter | 7mm |
| BN standard | 611 |
| PN standard | 82302 |