Screw; with flange nut; M10x60; 1.5; Head: flat; steel; zinc; 26mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
1112201
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1112201
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; with flange nut; M10x60; 1.5; Head: flat; steel; zinc; 26mm
| Material | steel |
| Version | with flange nut |
| Length | 60mm |
| Thread | M10 |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 26mm |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | flat |
| Head diameter | 24.65mm |
| Strength class | 4.6 |