Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 74mm; Z: 18mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11125.4 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: 11125.4 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 74mm; Z: 18mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 74mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 44mm |
| Dimension Z | 18mm |
| Kit contents | screw x1 |
| Number of buttons | 5 |
| Actuator colour | black |
| Enclosure description | hole for LED |