Cable tie; L: 100mm; W: 2.45mm; polyamide; 80N; natural; Ømax: 22mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
112-01819
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 112-01819
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 100mm; W: 2.45mm; polyamide; 80N; natural; Ømax: 22mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 100mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 80N |
| Tie material | polyamide |
| Loop diameter max | 22mm |