Screw; M12x75; DIN: 931; Head: hexagonal; none; A2 stainless steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1127675
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1127675
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M12x75; DIN: 931; Head: hexagonal; none; A2 stainless steel
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 75mm |
| Thread | M12 |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | screw |
| Spanner size | 19mm |
| Kind of head | hexagonal |
| DIN standard | 931 |
| Kind of cut | none |
| Head height | 7.5mm |
| ISO standard | 4014 |
| BN standard | 623 |
| PN standard | 82101 |