Screw; M5x10; Head: button; slotted; steel; 1,3mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1136798
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1136798
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M5x10; Head: button; slotted; steel; 1,3mm
| Material | steel |
| Length | 10mm |
| Thread | M5 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | button |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 4mm |
| Head diameter | 12mm |