Screw; M6x30; Head: button; slotted; steel; 1,6mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1136917
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1136917
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M6x30; Head: button; slotted; steel; 1,6mm
| Material | steel |
| Length | 30mm |
| Thread | M6 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | button |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 4.2mm |
| Head diameter | 14mm |