Screw; M8x20; Head: button; slotted; steel; 1,8mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1136968
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1136968
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M8x20; Head: button; slotted; steel; 1,8mm
| Material | steel |
| Length | 20mm |
| Thread | M8 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | button |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 4.4mm |
| Head diameter | 17mm |