Screwed spacer sleeve; 16mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
113X16
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 113X16
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; 16mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
| Material | brass |
| Spacer length | 16mm |
| Plating material | nickel |
| Thread length | 16mm |
| Internal thread | M3 |
| Spanner size | 5mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with internal threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |