Screwed spacer sleeve; 29mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
113X29
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 113X29
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; 29mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
| Material | brass |
| Spacer length | 29mm |
| Plating material | nickel |
| Thread length | 10mm |
| Internal thread | M3 |
| Spanner size | 5mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with internal threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |