Sheet; Dim: 500x500mm; D: 16mm; natural
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11401194N016050005
Tootja: MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Tootja tootekood: 11401194N016050005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sheet; Dim: 500x500mm; D: 16mm; natural
| Colour | natural |
| Material | KETRON 1000 PEEK, PEEK, plastic |
| Width | 500mm |
| Length | 500mm |
| Thickness | 16mm |
| Dimensions | 500x500mm |
| Type of mounting element | sheet |
| Production process | extruded |
| Thickness tolerance | 300µm...+1.5mm |
| Dimensional tolerance | 0;+1mm |