Mount.elem: rod; Ø: 40mm; L: 500mm; black; Length tolerance: 0; +1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11401292B040050000
Tootja: MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Tootja tootekood: 11401292B040050000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Mount.elem: rod; Ø: 40mm; L: 500mm; black; Length tolerance: 0; +1mm
| Operating temperature | ≤ 250°C |
| Colour | black |
| Material | KETRON 1000 PEEK, PEEK, plastic |
| Length | 500mm |
| Diameter | 40mm |
| Type of mounting element | rod |
| Production process | extruded |
| Diameter tolerance | 200µm...+1.6mm |
| Length tolerance | 0;+1mm |