Mount.elem: rod; Ø: 28mm; L: 500mm; natural; max.250°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11401292N028050000
Tootja: MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Tootja tootekood: 11401292N028050000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Mount.elem: rod; Ø: 28mm; L: 500mm; natural; max.250°C
| Operating temperature | ≤ 250°C |
| Colour | natural |
| Material | KETRON 1000 PEEK, PEEK, plastic |
| Length | 500mm |
| Diameter | 28mm |
| Type of mounting element | rod |
| Production process | extruded |
| Diameter tolerance | 200µm...+1.2mm |
| Length tolerance | 0;+1mm |