1141180000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
1141180000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1141180000
Spetsifikatsioon tootele 1141180000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 7.62mm |
| Electrical mounting | THT |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 11 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Current rating | 29A |
| Spatial orientation | straight |