Screwed spacer sleeve; 9mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
114X09
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 114X09
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; 9mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
| Material | brass |
| Spacer length | 9mm |
| Plating material | nickel |
| Thread length | 9mm |
| Internal thread | M3 |
| Spanner size | 5.5mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with internal threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |