Cable tie; multi use; L: 750mm; W: 13mm; polyamide; 888N; yellow
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
115-00001
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 115-00001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; multi use; L: 750mm; W: 13mm; polyamide; 888N; yellow
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | yellow |
| Version | multi use |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 750mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 888N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 13mm |
| Loop diameter max | 210mm |