Cable tie; multi use; L: 195mm; W: 4.7mm; polyamide; 245N; green
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
115-00005
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 115-00005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; multi use; L: 195mm; W: 4.7mm; polyamide; 245N; green
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | green |
| Version | multi use |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 195mm |
| Quantity in package | 25 |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 245N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.7mm |
| Loop diameter max | 50mm |