Lamp: industrial; INROLED 70; 90÷305VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
115010-04
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 115010-04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: industrial; INROLED 70; 90÷305VAC
| Mounting | holders |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 354mm |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 10W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |