Screw; M2,5x10; Head: cheese head; Phillips; steel; zinc; PH1
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1152335
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1152335
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M2,5x10; Head: cheese head; Phillips; steel; zinc; PH1
| Material | steel |
| Length | 10mm |
| Thread | M2,5 |
| Plating material | zinc |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| Kind of cut | Phillips |
| Head height | 1.8mm |
| ISO standard | 7048 |
| Head diameter | 4.5mm |
| BN standard | 381 |
| Strength class | 4.8 |