Cable; 75Ω; 10m; shielded, twofold; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11524
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 11524
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; 75Ω; 10m; shielded, twofold; white
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Impedance | 75Ω |
| Cable length | 10m |
| Kind of cable | RG59 |
| Outside diameter | 5mm |
| Type of connection cable | coaxial antenna |
| Core diameter | 500µm |
| Cable/adapter structure | coaxial 9.5mm angled plug, coaxial 9.5mm angled socket |
| Insulation colour | white |
| Shield structure | aluminium foil, braid made of copper wires |