Screw; M3x22; Head: cheese head; Phillips; steel; zinc; PH2
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1152491
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1152491
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x22; Head: cheese head; Phillips; steel; zinc; PH2
| Material | steel |
| Length | 22mm |
| Thread | M3 |
| Plating material | zinc |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| Kind of cut | Phillips |
| Head height | 2mm |
| ISO standard | 7048 |
| Head diameter | 5.5mm |
| BN standard | 381 |
| Strength class | 4.8 |