Lamp: industrial; INROLED 70; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
115310-03
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 115310-03
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: industrial; INROLED 70; 24VDC
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...45°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 20W |
| Power supply | external |