1156440000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
1156440000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1156440000
Spetsifikatsioon tootele 1156440000
| Operating temperature | -50...125°C |
| Contacts pitch | 7.62mm |
| Connector | socket |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 2 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Current rating | 38A |
| Spatial orientation | straight |