Cable tie
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
116-08015
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 116-08015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | green |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 210mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 355N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.7mm |
| Loop diameter max | 55mm |