Screw; M2,5x10; DIN: 85A; Head: cheese head; slotted; brass; 0,6mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1161318
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1161318
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M2,5x10; DIN: 85A; Head: cheese head; slotted; brass; 0,6mm
| Material | brass |
| Length | 10mm |
| Thread | M2,5 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 85A |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 1.5mm |
| ISO standard | 1580 |
| Head diameter | 5mm |
| BN standard | 1404 |