Screwed spacer sleeve; 5mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
116X05SW
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 116X05SW
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; 5mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
| Material | brass |
| Spacer length | 5mm |
| Plating material | black finish, nickel |
| Thread length | 5mm |
| Internal thread | M4 |
| Spanner size | 7mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with internal threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |