Screwed spacer sleeve; 19mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
116X19
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 116X19
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; 19mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
| Material | brass |
| Spacer length | 19mm |
| Plating material | nickel |
| Thread length | 9mm |
| Internal thread | M4 |
| Spanner size | 7mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with internal threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |