Loudspeaker; 80W; 8Ω; 1000÷30000Hz; Sound level: 90dB; 104.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1175-1
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 1175
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; 80W; 8Ω; 1000÷30000Hz; Sound level: 90dB; 104.5mm
| Power | 80W |
| Height | 26.5mm |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 104.5mm |
| Maximum power | 140W |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Sound frequency | 1...30kHz |