Cable tie
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
118-05050
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 118-05050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie
| Operating temperature | -40...105°C |
| Colour | black |
| Version | externally serrated |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 200mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 225N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.6mm |
| Loop diameter max | 50mm |