Wire; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; 60V; 1x0.14mm2; 10m; 10pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
118-MIX-1
Tootja: DONAU ELEKTRONIK
Tootja tootekood: 118-MIX
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; 60V; 1x0.14mm2; 10m; 10pcs.
| Operating temperature | -10...85°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Quantity in package | 10 |
| Kind of wire | LiY |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 1.05mm |
| Insulation colour | black, blue, brown, green, grey, orange, red, violet, white, yellow |
| Type of wire | test lead cable |