Lamp: machine light; 13W; L: 540mm; 540mA; 60000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
118310-12
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 118310-12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 13W; L: 540mm; 540mA; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 540mm |
| Power consumption | 13W |
| Power supply | external |