Washer; for countersunk bolts; M3; D=10mm; h=1.8mm; BN: 4879
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1184156
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1184156
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; for countersunk bolts; M3; D=10mm; h=1.8mm; BN: 4879
| Material | A1 stainless steel |
| Height | 1.8mm |
| Thread | M3 |
| Internal diameter | 3.2mm |
| Outside diameter | 10mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | for countersunk bolts |
| BN standard | 4879 |